JEPET ME QIRA 1+1 NE VASIL SHANTO-

, Vasil Shanto, Tirana, Albania
300 € / Monthly
 • Surface 69 m2
 • Rooms 2
 • Bedrooms 1
 • Bathrooms 1
 • Type Apartment

Details

Jepet me qira apartament 1+1 ne Vasil Shanto. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, ka siperfaqe 69 m2 dhe eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti eshte komod per cifte ose familje te vogla. Pozicionohet afer shume faciliteteve si shkolla, supermarkete, qendra shendetesore etj. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Details

 • ID: 2061
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Vasil Shanto
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties