JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE BAR OSLO, ASTIR.-

, Astir, Tirana, Albania
270 € / Monthly
 • Surface 106 m2
 • Rooms 3
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Type Apartment

Details

Apartamenti ka mobilim cilesor, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, i cili gjendet buze rruges kryesore! Ka siperfaqe 106 m2 dhe eshte totalisht i shtruar me parket, eshte i izoluar ndaj zhurmave dhe ka grila ne te gjitha dhomat. Organizohet si me poshte: salloni dhe ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi te medha, korridori lidhes dhe tualeti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Details

 • ID: 2056
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Astir
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor : 4
 • Condition : Used

Location

Similar Properties