JEPET ME QERA APARTAMENT MODERN 2+1 NE ASTIR-

, Astir, Tirana, Albania
250 € / Monthly
 • Surface 100 m2
 • Rooms 3
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 2
 • Type Apartment

Details

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre moderne me Astir per vetem.250€/muaj Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe ballkon dhe eshte i kompletuar me gjithcka. Per me shume informacione me kontaktoni.

Details

 • ID: 2047
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Astir
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties