JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ TE KOMUNA E PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
500 € / Monthly
 • Surface 100 m2
 • Rooms 4
 • Bedrooms 3
 • Bathrooms 2
 • Type Apartment

Details

Jepet me qera ky apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit i mobiluar teresisht ne menyre shume moderne. Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon me pamje panoramike. Ndodhet ne katin 7 te nje pallati me 2 ashensore dhe te mireadministruar, me punime shume cilesore dhe pa asnje lloj demtimi nga termeti. Jepet me qera per 500 euro/muaj me taksa te perfshira. Per me shume informacione na kontaktoni.

Details

 • ID: 2003
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Komuna e Parisit
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor : 8
 • Condition : Used

Location

Similar Properties