800 € / Monthly
 • Surface 50 m2
 • Rooms 0
 • Bedrooms 0
 • Bathrooms 1
 • Type Commercial

Details

Nje ambjent perfekt per biznesin tuaj, ne rrugen me te preferuar te kryeqytetit. Ka nje siperfaqe te bollshme dhe mjaft mire i pozicionuar, me fasade te madhe xhami nga jashte. Nxitoni te na kontaktoni pasi nje rast i tille nuk zgjat shume dite.

Details

 • ID: 21
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Myslym Shyri
 • Street: Rruga Myslym Shyri
 • Living room : 0
 • Floor : 0
 • Condition : Used

Location

Similar Properties