AMBJENT BIZNESI PER SHITJE TIRANE-

Rruga Dritan Hoxha, Zogu I Zi, Tirana, Albania
282,000 €
 • Surface 113 m2
 • Rooms 1
 • Bedrooms 1
 • Bathrooms 1
 • Type Commercial

Details

Shitet ambjent biznesi prej 113m2 tek Zogu i Zi, afer Pallatit te Sportit. Siperfaqja e konsiderueshme dhe pozicioni i mire e ben ate te pershtashme per shume biznese, zyra, klinike dentare etj. E gjithe pjesa perballe rruges ka fasade xhami. Vend shume favorizues per cfaredolloj biznesi. Cmimi eshte €2500/m2, i diskutueshem. Nqs keni ndonje pyetje ose jeni te interesuar perr te vizituar pronen, na kontaktoni.

Details

 • ID: 19
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Zogu I Zi
 • Street: Rruga Dritan Hoxha
 • Living room : 0
 • Floor : 1
 • Condition : Used

Location

Similar Properties