TOKE PER SHITJE-

93,000 €
 • Surface 6200 m2
 • Rooms 0
 • Bedrooms 0
 • Bathrooms 0
 • Type Land

Details

Shitet toke ullishte ne Vore me siperfaqe prej 6200m2 dhe e pajisur me certifikate pronesie. Lehtesisht e aksesueshme ne dy anet nga rruget dhe me pamje nga autostrada Tirane-Durres. Nje zone mja e mire investimi dhe e pershtatshme per vila, komplekse turistike, shkolla private, azile etj. Ka çmim shume te favorshem prej €15/m2. Per cdo informacion mbi pronen, na kontaktoni

Details

 • ID: 14
 • Get in touch: --
 • City: VORË
 • Street: Vore
 • Living room : 0
 • Floor :
 • Condition : New

Location

Similar Properties