83,000 €
 • Surface 74 m2
 • Rooms 2
 • Bedrooms 1
 • Bathrooms 1
 • Type Apartment

Details

Shitet apartamenti 1+1 te Rruga Qemal Stafa, afer Pazarit te Ri. Ndodhet afer qendres se kryeqytetit, nje nga zonat me te preferuara. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe prej 74m2 dhe perbehet nga dhoma e gjumit, salloni, kuzhina, banjo, aneksi dhe ballkoni. Shitet per arsye emigrimi. Per cdo informacion mbi pronen, na kontaktoni.

Details

 • ID: 12
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Rruga Qemal Stafa
 • Street: Rruga Qemal Stafa
 • Living room : 1
 • Floor : 2
 • Condition : Used

Location

Similar Properties