250,000 €
 • Surface 200 m2
 • Rooms 2
 • Bedrooms 1
 • Bathrooms 1
 • Type Bar / Restaurant

Details

Shitet lokali ne bulevardin Bajram-Curri. Ka nje hapesire te bollshme prej 400m2 te ndare ne 200m2 brenda, 100m2 verande dhe 100m2 lulishte. Nje investim i ri me arkitekt qe ka mobilim modern, sistem kondicionimi dhe aspirimi, i pajisur me audio per muzike dhe kamera vezhgimi. Ndodhet ne nje kryqezim te populluar dhe me pamje nga rruga. Cmimi eshte pak i diskutueshem. Nqs keni ndonje pyetje ose jeni te interesuar per te vizituar pronen, na kontaktoni.

Details

 • ID: 11
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Bulevardi Bajram Curri
 • Street: Bulevardi Bajram Curri
 • Living room : 1
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties