• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA KAT VILE 2+1+2N NE PORCELAN

Tirana - Tirana - Porcelan

290 €

Jepet me qira kati i dyte i nje vile ne Porcelan. Organizohet ne ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht e mobiluar me gjithcka te nevojshme per jetese komode, me sistem capot nga jasht. Ka hyrje me shkalle te vecuar. Jepet me qira per 35000 lek. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme, vetem 2 minuta nga stacioni i autobusit dhe facilitet perreth. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1820

 Siperfaqe totale
100 m2

 Siperfaqe neto
100 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Porcelan

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Kamela Brahimaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon:
Email Adress: kamela.brahimaj@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

300.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMI DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

330.00 €

Prona në Hartë