• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BRRYLI

Tirana - Tirana - Brryli

68,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Brryli. Apartamenti ka siperfaqe prej 70m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me tarrace te investuar dhe izoluar. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto, me parket, sistem ngrohje/frohje, punime ekstra cilesore etj. Dsiponon certifikate pronesie. Shitet per 68000 euro. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 Id e prones
1819

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
70 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Brryli

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJI

Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji

75000.00 €

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK DELIJORGJI

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

70000.00 €

SOLD

Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark

57000.00 €

Prona në Hartë