• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZH TEK GARDA

Tirana - Tirana - Garda

1,000 €

Jepet me qira apartament modern 2+1+2 tek Garda ne Zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh peronal. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern si dhe jane realizuar punime mjaft cilesore, elektroshtepiake dhe hidrosanitare te te teknologjise se fundit, sistem ngrohje/ftohje, termo izolim etj. Zona eshte nje nga me elitaret ne Tirane, ofron akses te menjehershem me zonat me te frekuentuara. Jepet me qira per 1000 euro ne muaj. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 Id e prones
1818

 Siperfaqe totale
100 m2

 Siperfaqe neto
100 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Garda

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Kamela Brahimaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon:
Email Adress: kamela.brahimaj@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SUPER APARTAMENT 2+1 TEK NOBIS

Tirana - Tirana - Blloku

1000.00 €

JEPET ME QIRA LOKAL NE RRUGEN E KAVAJES

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

1000.00 €

JEPET ME QIRA DYQAN NE MYSLYM SHYRI

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

1100.00 €

Prona në Hartë