• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ALI DEMI

Tirana - Tirana - Ali Demi

47,000 €

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit, prane azilit te pleqve. Apartamenti ka siperfaqe prej 50m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me tulla silikat. Apartamenti ka orjentim te mire, me nricim natyral gjate dites. Pamja nga ballkoni eshte e hapur pa objekte para. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me oxhak dhe sistem ngroje me sobe druri dhe palet. Parkimi per per makintat eshte i mundur posht pallatit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet per 47000 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1816

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
50 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Ali Demi

 Dhoma gjumi
1

 Tualetet
1

 Kat
3

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK

Tirana - Tirana - Fresku

40000.00 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E DIBRES

Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

47000.00 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, PRANE PLAZHIT

Tirana - Tirana - Golem

45000.00 €

Prona në Hartë