• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSCO

Tirana - Tirana - Don Bosko

75,000 €

Shitet apartament 3+1 ne Don Bosco. Aprtamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 90m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet si ne foto. Ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Disponon certifikate pronesie. Shitet per 75000 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1815

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
90 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Don Bosko

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
1

 Kat
3

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN

Tirana - Tirana - Porcelan

68000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI

Tirana - Tirana - Ali Demi

88000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana

64000.00 €

Prona në Hartë