• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI GREEN CITY

Tirana - Tirana - Unaza e re

330 €

Jepet me qira apartament 2+1 ne Unaze te Re, tek Kompleksi Green City. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me ashensor. Organizohet ne sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte bosh dhe jepet me qira per 40.000 lek. Kompleksi eshte i mirebajtur si ne pjesen administrative te pallateve ashtu edhe ne pjesen e jashtme te rregulluar me gjelberim dhe sigurim 24h. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 Id e prones
1814

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
114 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Unaza e re

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
2

Na kontaktoni

Agjent

image

Kamela Brahimaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon:
Email Adress: kamela.brahimaj@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

300.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

350.00 €

Prona në Hartë