• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

330 €

Jepet me qira apartament 2+1 ne Komune te Parisit, prane lulishtes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me ashensor. Organizohet ne ambient ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, pajisur me kondicioner dhe me te gjitha orendite per nje jetese komode. Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane, akses direkt me te gjitha facilitetet e nevojshme. Jepet me qira per 40.000 lek ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1813

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
90 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Komuna e Parisit

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Eriada Sinanaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0692734036
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

300.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

350.00 €

Prona në Hartë