• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

Tirana - Tirana - Blloku

290 €

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok prane Sheshit Uillson. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Organizohet ne ambient ndenje, gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona eshte nje nga asetet e ketij apartamenti, shume prane faciliteteve dhe zonave me te frekuentuara te Tiranes. Jepet me qira per 35000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1812

 Siperfaqe totale
50 m2

 Siperfaqe neto
50 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Blloku

 Dhoma gjumi
1

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Eriada Sinanaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0692734036
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMWENT 1+1 NE RRUGE TE DURRESIT

Tirana - Tirana - Rruga e Durresit

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA FORTUZI

Tirana - Tirana - Rruga Fortuzi

300.00 €

JEPET ME QIRA DYQAN TEK KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

250.00 €

Prona në Hartë