• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK, I MOBILUAR

Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

103,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Peti prane Kopshtit Zologjik. Apartamenti ndodhet ne nje kopleks residencial te siguruar 24h dhe te mirembajtur me gjelberim. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe prej 100m2. Organizimi i brendhsem ndahet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje verande. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, dhe ka nje investim mjaft cilesor dhe modern. Eshte totalisht i restauruar perfshire instalimet hidraulike dhe elektrike gjithashtu eshte vendosur kondicionere ne cdo dhome. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shumke informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1662

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
100 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kopshti Zoologjik

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
2

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

103000.00 €

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VASIL SHANTO

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

95000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGE TE KAVAJES

Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

123000.00 €

Prona në Hartë