• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA LOKAL PRANE BULEVARDIT TE RI

Tirana - Tirana - Bulevardi i Ri

500 €

Jepet me qira lokal prane Bulevardit te Ri. Lokali ndodhet ne katin 0 buze rruge dhe ka siperfaqe prej 145m2 ku perfshihet dhe nje ambient bilardoje si dhe ka mundesi vendosie playstation-i. Ambienti eshte i kompletuar dhe ne gjendje pune, me klientel te ngritur. Jepet me qira per vetem 500 euro ne muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1661

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
145 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Bulevardi i Ri

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 2+1+2 TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Tirana - Tirana - Stacioni I trenit

450.00 €

TWO BEDROOM APARTMENT FOR RENT AT DINAMO COMPLEX

Tirana - Tirana - Kompleksi Dinamo

550.00 €

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

450.00 €

Prona në Hartë