• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ZOGU I ZI

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

1,200 €

Jepen me qira ambiente biznesi prane Zogut te Zi. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe te pare te nje vile. Kati 0 eshte i organizuar ne open space dhe ka siperfaqe rreth 280m2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi dhe jepet per 1200 euro ne muaj . Kati i pare ka siperfaqe 240m2 jepet me qira per 750 euro. Vila gjithashtu ka oborr, dhe mundesi parkimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr e tel. +355 69 767 0146

 Id e prones
1660

 Siperfaqe totale
300 m2

 Siperfaqe neto
280 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Zogu I Zi

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
1

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA SUPER DUPLEX TEK RRUGA KOSOVAREVE

Tirana - Tirana - Rruga e Kosovarëve

1300.00 €

RENTED

Tirana - Tirana - Shkozë

1300.00 €

JEPET ME QERA SUPER LOKAL BUZE RRUGE TEK KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

1200.00 €

Prona në Hartë