• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA LOKAL NE RRUGEN FORTUZI

Tirana - Tirana - Rruga Fortuzi

580 €

Jepet me qira lokal tek Rruga Fortuzi shume prane kryqezimit me Rrugen Mine Peza. Ndodhet ne katin 0, buze rruge, ka siperfaqe te brendshme prej 50m2 gjithashtu dhe nje verand ne pjesen e jashtme. Jepet me qira per 70.000 lek ne muaj. Eshte nje mundesi e mire duke qene se edhe zona ka kalueshmeri te larte. Per me shume na kontaktoni!

 Id e prones
1655

 Siperfaqe totale
50 m2

 Siperfaqe neto
50 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Rruga Fortuzi

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA DYQAN TEK SHALLVARET

Tirana - Tirana - Shallvaret

490.00 €

RENTED!JEPET ME QERA KLINIK DENTARE NE RRUGEN E BARIKADAVE

Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave

490.00 €

Prona në Hartë