• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYRI

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

400 €

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rrugen Myslym Shyri, buze rruge. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi dy tualete. Eshte totalisht i mobiluar, shtruar me parket dhe me kondicioner ne cdo dhome. Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane, te jep akses ndaj cdo faciliteti te nevojshem. Per me shume informacion si dhe foto na kontaktoni!

 Id e prones
1654

 Siperfaqe totale
70 m2

 Siperfaqe neto
70 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Myslym Shyri

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
4

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

APARTAMENT 1+1 PRANE VASIL SHANTOS

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

350.00 €

JEPEN ME QIRA ZYRA PRANE VASIL SHANTOS

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

330.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA NE BLLOK

Tirana - Tirana - Blloku

350.00 €

Prona në Hartë