• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TEK RESIDENCA KODRA E DIELLIT

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

127,000 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit, orientohet nga jug-lindja dhe ka pamje te hapur mbi Tiranen. Me kubature te rregullt, siperfaqe totale 117.5m2 (banimi 110m2), ambjente te brendshme te bollshme, punime ekstra gipsi, dhomat e gjumit shtruar me dru origjinal bambuje, sistem filtrimi i ujit per gjithe hyrjen, filtrim ekstra per ujin e pishem ne kuzhine etj. Hyrja eshte e organizuar nga korridori, salloni i bollshem, ambjenti i gatimit, veranda me pamje mbi qytet dhe kopshtin botanik, dhoma gjumit e ciftit me tualet bashkangjitur, dhome gjume, tualeti i perbashket ne korridor. Hyrja ka pozicion te mire brenda rezidences, posedon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar. Per nje vizite apo me shume info mbi pronen kontaktoni ne tel/whatsapp me 0695784063

 Id e prones
1653

 Siperfaqe totale
127 m2

 Siperfaqe neto
117 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kodra e Diellit

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
3

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT LUKSOZ TEK KODRA E DIELLIT 2

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

149000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK, I MOBILUAR

Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

103000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

103000.00 €

Prona në Hartë