• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2+GARAZH TEK SUNRISE RESIDENCE

Tirana - Tirana - TEG

220,000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek "Sunrise Residence", nje nga koplekset rezidenciale me te preferuara te Tiranes, prane Teg-ut. Brenda rezidences do te gjeni restorante, pishina, fitness, kend lojrash gjithashtu nuk mungon dhe sigurimi 24h. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi dhe ka siperfaqe totale 113m2. Organizohet ne ambient ndenje, gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Brenda apartamentit eshte bere nje investim shume i mire dhe mjaft modern, me izolim termik, akustik dhe sistem ngrohje/ftohje. Ne cmim gjithashtu perfshihet nje garazh 17m2. Shitet i mobiluar me cmimin 220.000 euro. Disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1634

 Siperfaqe totale
100 m2

 Siperfaqe neto
113 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - TEG

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET DYQAN PRANE ZOGUT TE ZI

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

250000.00 €

SHITET DUPLEX NE QENDER TE TIRANES

Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark

187000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT NE UNAZE

Tirana - Tirana - Unaze

186000.00 €

Prona në Hartë