• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VASIL SHANTO

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

95,000 €

Shitet apartament 3+1+2 tualete tek blloku i Vasil Shantos. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te (jo i funit) te nje pallati ekzistues me tulle. Ka siperfaqe prej 105m2 dhe organizohet ne: dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i mbyllur. Shitet per 95000 euro dhe diponon certifikate pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 Id e prones
1631

 Siperfaqe totale
105 m2

 Siperfaqe neto
105 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Vasil Shanto

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
1

 Kat
4

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK, I MOBILUAR

Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

103000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE STADIUMIT DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

103000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE XHAMLLIK

Tirana - Tirana - Xhamlliku

99000.00 €

Prona në Hartë