• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, PRANE PLAZHIT

Tirana - Tirana - Golem

45,000 €

Apartament 1+1 ne qender te Golemit, 100 m larg nga deti. Ndodhet ne katin 5-te, pallat i ri pa ashensor.Ka siperfaqe te brendshme prej 53m2 dhe ndahet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1629

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
53 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Golem

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E DIBRES

Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

47000.00 €

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, I MOBILUAR

Tirana - Tirana - Golem

45000.00 €

SOLD! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM

Tirana - Tirana - Ali Demi

47000.00 €

Prona në Hartë