• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITUR

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

85,000 €

Shitet apartament 2+1+2 tualete siper Komunes se Parisit, prane Big Market. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 103m2 dhe sip banimi 98m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete (ku njeri tualet eshte ne dhomen e ciftit) dhe ballkoni. Ka nje organizim te rregullte dhe diponon certifikate pronesie dhe rivlersim. Apartamenti shitet per 85000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1590

 Siperfaqe totale
103 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kodra e Diellit

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK HARRY FULTZI

Tirana - Tirana - Harry Fultz

100000.00 €

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VASIL SHANTO

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

95000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1 BUZE UNAZES

Tirana - Tirana - Unaze

77000.00 €

Prona në Hartë