• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE 21 DHJETORIT

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

137,000 €

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Frosina Plaku, prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet buze rruge dhe mund te perdoret per biznes. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte i mobiluar dhe shitet per 137000 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1589

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
125 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - 21 dhjetori

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
2

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 NE DON BOSKO

Tirana - Tirana - Don Bosko

127000.00 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

115000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA

Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

120000.00 €

Prona në Hartë