• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 2+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

300 €

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kopshtit Zologjik, ne rrugen Eduard Mano. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern, elektroshtepieke te reja dhe cdo gje e nevojshme per nje jetes komode. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet dhe tre ballkone. Ndodhet ne katin 2-te me ashensor te nje pallati te ri 5-katesh. Jepet me nje cmim okazion per zonen vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

 Id e prones
1588

 Siperfaqe totale
97 m2

 Siperfaqe neto
87 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kopshti Botanik

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

300.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMI DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

330.00 €

Prona në Hartë