• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET SHTEPI ME OBORR DHE ARE NE LINZE

Tirana - Tirana - Linze

150,000 €

Shitet shtepi private ne zonen e Linzes, fshati Lenabregas. Shtepija ndodhet mes gjelberimit dhe ajrit te paster. Eshte e organizuar ne 2+1, 80m2 ndertim, ndersa trualli rreth shtepis eshte rreth 300 m2, toka per bujqesi eshte rreth 1500m2. Ne te jane mbjellur 170 rrenje ullinje dhe 300 rrenje rrush. I gjithe investimi vjen per 150.000 euro. per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1587

 Siperfaqe totale
1,800 m2

 Siperfaqe neto
300 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Linze

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Eriada Sinanaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0692734036
Email Adress:

Prona të Ngjashme

SHITET SUPER VILE 2 KATESHE NE DON BOSKO

Tirana - Tirana - Don Bosko

135000.00 €

Prona në Hartë