• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 2+1 NE UNAZEN E RE

Tirana - Tirana - Unaza e re

61,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Astir, prane Viles L. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi te ri pallatesh. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 94m2. Organizohet ne nje koridor te gjere, dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Shitet per 61000 euro. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1586

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
94 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Unaza e re

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Rudina Bajrami

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355693085450
Email Adress: rudina.bajrami@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana - Tirana - Fresku

55000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN

Tirana - Tirana - Porcelan

68000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana

64000.00 €

Prona në Hartë