• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

Tirana - Tirana

300 €

Jepet me qira apartmanet 1+1 ne Rrugen Nikolla Tupe ne Bllok. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Eshte e mobiluar, ka kondicioner dhe jepet per 35.000 lek ne muaj. Organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe dy ballkone. Zona ku ndohet apartamenti eshte nje nga me te preferuarat ne Tirane. Mos hezitoni te na kontaktoni!

 Id e prones
1585

 Siperfaqe totale
60 m2

 Siperfaqe neto
60 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana

 Dhoma gjumi
1

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Eriada Sinanaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0692734036
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETORIT

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

350.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMWENT 1+1 NE RRUGE TE DURRESIT

Tirana - Tirana - Rruga e Durresit

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

Tirana - Tirana - Blloku

290.00 €

Prona në Hartë