• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 1+1 PRANE 21 DHJETORIT

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

87,500 €

Shitet apartament 1+1 prane Inxhinierise se Ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Shitet i mobiluar me te gjithe investimin ekstra dhe mjafte cilesor sic mund te shihet ne foto. Organizohet ne ambient ndenje, gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Zona eshte mjaft e kerkuar dhe shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. Shitet me cmimin 87500 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1584

 Siperfaqe totale
87 m2

 Siperfaqe neto
77 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - 21 dhjetori

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSCO

Tirana - Tirana - Don Bosko

75000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJI

Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji

75000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK HARRY FULTZI

Tirana - Tirana - Harry Fultz

100000.00 €

Prona në Hartë