• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMUNEN E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

66,000 €

Shitet apartament 1+1 afer qendres Kristal, ne Komunen e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 77m2 dhe shitet i mobiluar. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar, ne proces hipotekimi. Organizohet ne dhome ndenje, gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti shitet per 66000 euro. Mos e humbisni kete rast na kontaktoni!

 Id e prones
1583

 Siperfaqe totale
80 m2

 Siperfaqe neto
77 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Komuna e Parisit

 Dhoma gjumi
1

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Eriada Sinanaj

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0692734036
Email Adress:

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK BRRYLI

Tirana - Tirana - Brryli

68000.00 €

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSCO

Tirana - Tirana - Don Bosko

75000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJI

Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji

75000.00 €

Prona në Hartë