• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN E DURRESIT

Tirana - Tirana - Rruga e Durresit

330 €

Jepet me qira apartament 3+1 ne afersi te Gjimnazit Qemal Stafa, ne rrugen e Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzisues, pa shensor. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Dhomat e gjumit jane te pajisura me krevate tek, e pershtashme kjo per studente. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me cmimin 330 euro ne muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 Id e prones
1582

 Siperfaqe totale
80 m2

 Siperfaqe neto
80 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Rruga e Durresit

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Rudina Bajrami

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355693085450
Email Adress: rudina.bajrami@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK STADIUMI DINAMO

Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

330.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

350.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

330.00 €

Prona në Hartë