• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE BULEVARDIT BAJRAM CURRI

Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri

625,000 €

Ambient biznesi me siperfaqe totale 250m2 prane Bulevardit Bajram Curri. Ambienti eshte i ndare ne kater dyqane (te gjithe te dhene me qira) dhe nje ambient banimi. Shitet me 2500 euro m2. Ka mundesi zgjedhje te siperfaqes qe deshironi te blini ose totali si open space. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1521

 Siperfaqe totale
250 m2

 Siperfaqe neto
250 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Bulevardi Bajram Curri

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
1

Na kontaktoni

Agjent

image

Dita Kopliku

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0695784063
Email Adress:

Prona të Ngjashme

Prona në Hartë