• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

250 €

Apartament 2+1 prane 2 Palmave ne Asitr. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Ka mobilim komod, kondicioner dhe parket. Vjen me nje cmim prej 250 euro ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1519

 Siperfaqe totale
80 m2

 Siperfaqe neto
80 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Astir

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT

Tirana - Tirana - Yzberisht

210.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA FORTUZI

Tirana - Tirana - Rruga Fortuzi

290.00 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PERBALLE DELIJORGJIT

Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta

290.00 €

Prona në Hartë