• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET AMBIENT BIZNESI , PERFSHIR DHE BIZNESIN TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

195,000 €

Ambient biznesi me siperfaqe rreth 290m2 .Ambjenti eshte I rregulluar dhe I kompletuar. Ndodhet tek kopshti botanik, siper Komunes se parisit. I gjithe ambjenti ka aspirim dhe kondicionim. Ambienti shitet bashk me biznesin per arsye emigrimi ose mund te pershtatet ne cdo lloje biznesi qe ju deshironi.Organizohet ne 8 dhoma 3 tualete 3 dushe si dhe nje magazine e madhe 90 m2. Per momenti eshte me qira ne vleren 1000 euro ne muaj. Shitet per 195000 euro okazion ky per zonen. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1517

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
290 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kopshti Botanik

 Dhoma gjumi
8

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Rudina Bajrami

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355693085450
Email Adress: rudina.bajrami@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET DYQAN PRANE RRUGES 5 MAJI

Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji

198000.00 €

SHITET BIZNES I INVESTUAR TEK KOMUNA PARISIT.

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

218000.00 €

SHITEN DY SHTEPI NE MAMINAS

Tirana - Tirana - Vore

200000.00 €

Prona në Hartë