• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET DYQAN TEK RRUGA E BARRIKADAVE

Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave

160,000 €

Shitet dyqan buze rruge tek Rruga Barrigadave. Ambienti eshte i organizuar ne hapsire open space dhe nje tualet. Ne total eshte 40 m2 hapsire e mjaftueshme per zhvillmin e biznesit tuaj, pasi ju ndihmon shume dhe locationi i pershtatshem ne nje zone qe ka shume levizje. Ka fasade xhami cka ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Mund te perdoret per zyre, agjensi turistike, butik rrobash, i etj. Vjen me cmim per 160000 euro. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 Id e prones
1516

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
40 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Rruga e Barrikadave

 Dhoma gjumi
1

 Tualetet
1

 Kat
1

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET DYQAN BUZE RRUGE TEK BRRYLI

Tirana - Tirana - Brryli

135000.00 €

SHITET DYQAN BUZE RRUGE TEK SHALLVARET

Tirana - Tirana - Shallvaret

150000.00 €

Prona në Hartë