• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA LOKAL NE AFERSI TE ZOGUT TE ZI

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

450 €

Jepet me qira ambient prane Zogut te Zi. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi. Ka qene ne gjendje pune deri tani si lokal. Ka siperfaqe te brendshme prej 40m2 dhe nje verande e shfrytzueshme prej 45m2. Gjendet buze rruge dhe ka klientel te ngritur si lokal. Jepet me qira ne vleren e 450 euro ne muaj. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit!

 Id e prones
1515

 Siperfaqe totale
85 m2

 Siperfaqe neto
45 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Zogu I Zi

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Rudina Bajrami

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355693085450
Email Adress: rudina.bajrami@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK BLLOKU VASIL SHANTO

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

430.00 €

DYQAN ME QERA TEK MYSLYM SHYRI

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

380.00 €

JEPET ME QERA DYQAN NE MSLYM SHYR

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

380.00 €

Prona në Hartë