• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

90,000 €

Shitet apartamnet 2+1+2 tualete ne nje bllok rezidencial tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka siperfaqe totale prej 110m2. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e trete me ashensor. Vjen me nje cmim okazion vetem per 90000 euro. Zona perreth eshte nje nga me te preferuarat dhe njekohesisht ofron mundesin e nje jetese te qete. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 069 57 84 063

 Id e prones
1514

 Siperfaqe totale
110 m2

 Siperfaqe neto
102 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kopshti Botanik

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
2

 Kat
3

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT MODERN 2+1+2 MBI KOMUNE TE PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

103000.00 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI

Tirana - Tirana - Ali Demi

98000.00 €

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK BRRYLI

Tirana - Tirana - Brryli

105000.00 €

Prona në Hartë