• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line

SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZH TEK OXHAKU

Tirana - Tirana - Oxhaku

85,000 €

Apartament 3+1+2 tualete tek Oxhaku. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri gjashte katesh me ashensor. Apartamenti eshte investuar dhe ka nje organizim te rregullt planimetrik. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh me siperfaqe prej 17.49m2. Apartamenti vjen me cmimin prej 85.000 euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!

 Id e prones
1513

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
107 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Oxhaku

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
2

 Kat
4

Na kontaktoni

Agjent

image

Xhino Saliu

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0688722733,0696169011
Email Adress:

Prona të Ngjashme

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

95000.00 €

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK MINE PEZA

Tirana - Tirana - Rruga Mine Peza

85000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Tirana - Tirana - Astir

72000.00 €

Prona në Hartë