• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK AUTOSTRADA TIRANE DURRES KILOMETRI I 6

Tirana - Tirana - Autostrada Tiranë-Durrës

1,000 €

Jepet me qira ambjent 800 m2 tek Autostrada Tirane Durres kilometri 6. Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne siperfaqe te ndertuar 500 m2 te organizuar ne dy kate dhe 300 m2 oborr. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri shume cilesor. Vendodhja e ambientit eshte shume favorizuese per zhvillimin e biznesit tuaj pasi dhe vizibiliteti nga rruga eshte shume i madh si dhe zona eshte zone industriale. Cmimi eshte shume favorizues vetem 1000 euro. Per nje vizite na kontaktoni

 Id e prones
1440

 Siperfaqe totale
800 m2

 Siperfaqe neto
500 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Autostrada Tiranë

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Xhino Saliu

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0688722733,0696169011
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK ASTIRI

Tirana - Tirana - Astir

1000.00 €

Prona në Hartë