• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

RENTED

Tirana - Tirana - Rruga Fortuzi

450 €

Jepet me qira dyqan buze rruge tek Rruga Fortuzi. Ambienti eshte i organizuar ne hapsire open space, nje tualet dhe nje depo. Ne total eshte 55 m2 hapsire e mjaftueshme per zhvillmin e biznesit tuaj, pasi ju ndihmon shume dhe locationi i pershtatshem ne nje zone qe ka shume levizje. Ka fasade xhami cka ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Mund te perdoret per zyre, agjensi turistike, butik rrobash, i etj. Vjen me cmim per 55000leke. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 Id e prones
1438

 Siperfaqe totale
55 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Rruga Fortuzi

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Xhino Saliu

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0688722733,0696169011
Email Adress:

Prona të Ngjashme

Jepet me qera dyqan tek ish ekspozita

Tirana - Tirana - Ish Ekspozita

500.00 €

DYQAN ME QERA TEK MYSLYM SHYRI

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

380.00 €

JEPET ME QERA DYQAN NE MSLYM SHYR

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

380.00 €

Prona në Hartë