• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA AMBJENT TEK TREGU CAM

Tirana - Tirana

3,500 €

Jepet me qira ambjent 180m2 tek Tregu Cam. Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne ambient open space dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri shume cilesor. Vendodhja e ambientit eshte shume favorizuese per zhvillimin e biznesit tuaj pasi dhe vizibiliteti nga rruga eshte shume i madh. E pershtatshme per call center, show room, zyra noteriale, kontabiliteti, zyra qendrore, qender estetike, qender kursesh etj. Cmimi eshte shume favorizues per zonen vetem 3500 euro. Per nje vizite na kontaktoni

 Id e prones
1437

 Siperfaqe totale
180 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Xhino Saliu

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0688722733,0696169011
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA DYQAN TEK RRUGA ELBASANIT

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

3400.00 €

Prona në Hartë