• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SOLD

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

104,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ring Center. Apartamenti ka siperfaqe totale 104 m2 e cila organizohet me nje sallon ndenje bashke me sallen e ngrenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me orjentim lindjen. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri shume cilesor, me ashensor. Punimet e brendshme jane goxha cilesore duke perfshire parket, sistem ngrohje ftohje, sistem kapote, dritare dopio xham etj. Ka mobilim modern dhe shitet sic eshte. Eshte mundesia perfekte per te jetuar por dhe per investim pasi zona ka kerkese te larte dhe per qira ku minimumi i qirave ne zone mund te jete 500, 600 euro. Ka dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

 Id e prones
1435

 Siperfaqe totale
104 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Zogu I Zi

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

85000.00 €

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 1+1 PRANE 21 DHJETORIT

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

87500.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VASIL SHANTO

Tirana - Tirana - Vasil Shanto

110000.00 €

Prona në Hartë