• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

JEPET ME QIRA DYQAN BUZE RRUGE TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI

Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri

370 €

Jepet me qira dyqan buze rruge ne Bulevardin Bajram Curri. Ambienti eshte i organizuar ne hapsire open space dhe nje tualet. Ne total eshte 40m2 hapsire e mjaftueshme per zhvillmin e biznesit tuaj, pasi ju ndihmon shume dhe locationi i pershtatshem ne nje zone qe ka shume levizje. Ka fasade xhami cka ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj. Mund te perdoret per zyre, agjensi turistike, butik rrobash, i etj. Vjen me cmim per 45000leke. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 Id e prones
1434

 Siperfaqe totale
40 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Bulevardi Bajram Curri

 Dhoma gjumi
0

 Tualetet
0

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Xhino Saliu

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0688722733,0696169011
Email Adress:

Prona të Ngjashme

JEPEN ME QIRA DYQANE TEK ZOGU I ZI

Tirana - Tirana - Zogu I Zi

330.00 €

ZYRE ME QERA TEK RRUGA E ELBASANIT

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

320.00 €

JEPET ME QIRA AMBJENT PRANE KAFE LA VOGLIA

Tirana - Tirana - la voglia

370.00 €

Prona në Hartë