• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SHITET APARTAMENT 2+1, PLUS POST PARKIMI, TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

95,000 €

Sapo doli ne shitje ky super apartament tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 teknik te nje ndertimi te ri me dy ashensore dhe qe dallohet per punime cilesore . Apartamenti ka siperfaq totale 87m2 dhe siperfaqe te brendshme 75 m2 e cila organizohet, me dy dhoma gjumi nje sallon, nje tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshem. Punimet e brendshme jane shume cilesore duke perfshire sistem ngrohje ftohje mobilim cilesor etj. Apartamenti ka orientim jug lindje cka mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Eshte rast ideal per te jetuar nje familje, pasi dhe zona ku ndodhet ofron gjithe facilitetet si dhe qetesine e liqenit artificial dhe natyren fantastike te kopshtit botsnik. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie dhe abshke me te i perfshire ne cmim shitet dhe nje post parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni

 Id e prones
1432

 Siperfaqe totale
87 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Kopshti Botanik

 Dhoma gjumi
2

 Tualetet
1

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Dita Kopliku

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: 0696284810
Email Adress:

Prona të Ngjashme

SHITET APARTAMENT 2+1 BUZE UNAZES

Tirana - Tirana - Unaze

77000.00 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 MBI KOMUNEN E PARISIT

Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

85000.00 €

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 1+1 PRANE 21 DHJETORIT

Tirana - Tirana - 21 dhjetori

87500.00 €

Prona në Hartë