• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

VILE ME QIRA PRANE KODRAVE TE LIQENIT

Tirana - Tirana - Liqeni

1,700 €

Jepet me qera te vilat amerikane nje vile 3 kateshe, me 140m2 per kat dhe 1000m2 truall. Kati nentoke sherben vetem per parkim. Kati I dhe II banim jane te mobiluara me te gjitha kushtet, kurse papafingoja eshte bosh. Hyrja ka 4 dhoma gjumi, kuzhine, ambjent ngrenie, sallon pritjeje, 3 tualete, ballkone ne cdo kat. Sistem ngrohje-ftohje qendrore, gjenerator etj.Oborr te shtruar dhe plot gjelberim, me peme te llojeve te ndryshme, ajer i paster dhe zone e qete. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ☎️ 0695784063

 Id e prones
248

 Siperfaqe totale
1,000 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Liqeni

 Dhoma gjumi
4

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA SUPER GODINE 2 KATESHE NE PASKUQAN

Tirana - Tirana - Paskuqan

2000.00 €

Prona në Hartë