• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

VILE ME QERA TE KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

800 €

Vile dy kateshe me qera te Komuna e Parisit, afer kompleksit Dinamo, me siperfaqe 140m2/kati. Jepet me €420/muaj secili kat ose €800/muaj te dy katet. Kati pare ka tre dhoma, kuzhinen, ballkonin dhe tualetin e madh. Kati dyte ka dy dhoma, sallonin e bollshem me kuzhine, ballkonin dhe dy tualete. Vila ka pamje nga jugu dhe shoqerohet nga dielli gjate dites. Shume e pershtatshme per banim por edhe per zyra, klinika dhe biznese te ndryshme. ☎️0695784063

 Id e prones
125

 Siperfaqe totale
2,805 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Komuna e Parisit

 Dhoma gjumi
5

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

Prona në Hartë